• Evinize aldığınız sudan ucuz! Su arıtma cihazınızı almak için hemen arayın.
  • Her Arıtma için Orjinal Filtre ve Yedek Parçalar için arayın görüşelim. 0534 970 3454
  • Havalar soğuyor, sıcak suyunuz 5 saniyede hazır.
  • Sağlıklı doğal kaynak suyu tadında  water house tercih edin.
  • Sevdiklerini düşünenler için en doğru seçim kuzey su arıtma !
Su Arıtma Sistemleri
Su Arıtma Sistemleri
Güneş Enerji Sistemleri
Güneş Enerji Sistemleri
Sıcak Su Muslukları
Sıcak Su Muslukları
Yedek Parçalar
Yedek Parçalar

Sevdiklerinize Sağlıklı Su İçirin!

Samsun ili ve ilçeleri, Merzifon, Amasya, Suluova, Taşova, Gümüşhacıköy, Ünye, Fatsa, Ordu ve bütün ilçelerine götürdüğümüz hizmet Samsun Kuzey Su Arıtma cihazı, Su Arıtma sistemlerinin montaj hizmetini almak isteyenler için dikkat edilmesi gereken hususlar kapsamlı bir şekilde anlatılmıştır.

Ülkemizde içme suyu ihtiyacı sürekli artmaya devam ederken artışın fazla olmasından dolayı fiyatlar da yükselmeye devam etmektedir. Yetkililer çeşme sularının içilebileceğini söylese de, çeşme sularını içme suyu olarak kullanmak sağlığa zararlıdır.

Su arıtma cihazı, su arıtma sistemlerinin montaj hizmetimize 0534 970 3454 nolu telefondan arayarak yada bizlere mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Kuzey Su Arıtma Samsun su arıtma cihazı, su arıtma sistemlerinin montaj hizmetimiz Samsun bölgesinde bu hizmeti veren diğer kurumlardan (markalardan) önde olduğunu 2013 yılında bugüne servis ve montajda en hızlı ve en güvenilir firmayız. Firma olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ilk planda tutmaktayız. Bu nedenle müşterilerimize satışını ve montajını yaptığımız su arıtma servisi, dünyadaki en son teknoloji olan reverse osmosis yöntemini kullanmakta ve en kötü suları, hatta deniz sularını bile içme suyuna dönüştürebilmektedir. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz montajların hızı ve elde edilen memnuniyet açısından, sektörde lider konumdayız. Firmamızda su arıtma sistemlerine ve su yumuşatma sistemlerine ait birçok markanın orjinal yedek parça satışı yapılmaktadır.