Biz Kimiz?

Kuzey Su Arıtma ve Güneş Enerji Sistemleri 2013 yılında Yaşar İŞGÖRÜR tarafından hizmet vermeye başlayan firmamızın kuruluşundan bu yana  kesintisiz kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden sektörde hızla gelişerek güvenilir ve başarılı bir firma haline gelmiştir.

Kuzey Su Arıtma Sistemleri, müşteri memnuniyetini, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temel ilkesi olarak görmekte; her geçen gün büyüyerek, yenilikçi ve güvenilir işlere imza atmaya devam etmektedir. Faaliyetlerimizi müşterilerimize "en kaliteli olanı" ulaşabilir kılma ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olma misyonuyla sürdürüyoruz.

Sektörümüzde yüksek kaliteli ürünler ve üst seviyede hizmet anlayışına odaklanarak sürdürülebilir ve kontrollü gelişme elde etmeyi amaçlıyoruz.

İşte bu yüzden sahip olduğumuz bilgimizle, birikimimizle Samsun il ve ilçeleri, Merzifon, Amasya, Suluova, Taşova, Gümüşhacıköy, Ünye, Fatsa, Ordu ve bütün ilçelerine götürdüğümüz hizmet ile insanların iyi temiz sağlıklı suya kolaylıkla erişebilmesi için hiç durmadan çalışırız.